اجتماعیاستان هاسلامتگیلان

پلمپ کلینیک پزشکی زیبایی غیرمجاز در رشت

تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با همکاری سازمان تعزیرات موفق به شناسایی و پلمپ کلینیک پزشکی زیبایی غیرمجاز در رشت شدند.

با توجه به گزارشی که پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان راجع به پلمپ کلینیک پزشکی زیبایی غیرمجاز در رشت تهیه کرده است اعلام کرد که این مرکز زیبایی در حال حاضر به کمک سازمان تعزیرات کشور پلمپ شده است و پرونده آن در حال رسیدگی است.

دکتر اسماعیل نور صالحی که معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان است در این زمینه گفت: با توجه به گزارشاتی که مردم اعلام کردند و همچنین با توجه به بازدید هایی که کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان داشتند دریافتند که دکتری به صورت غیرمجاز در زمینه عمل جراحی زیبایی مرکزی راه انداخته است و به صورت غیر قانونی فعالیت می کند زیرا دستگاه هایی که این مرکز از آن استفاده می کرد نیاز به مجوز داشتند ولی این مرکز هیچگونه مجوزی در این زمینه دریافت نکرده است.

جناب نورصالحی در خصوص داشتن مجوز برای استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی این چنین گفت: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، هیچ پزشکی نباید بدون داشتن تخصص و بدون داشتن هیچ مجوز قانونی از این دستگاه ها برای درمان بیماری های بیماران استفاده کند.

وی همچنین افزود: بعد از شناسایی و بررسی پرونده پلمپ کلینیک پزشکی، وی به تعزیرات حکومتی استان گیلان ارجاع داده شد و حکم توقیف ملزومات و پلمپ از سوی این مقام صادر گردید و پرونده وی در حال بررسی است و از مردم خواست تا با دیدن چنین تخلفاتی به سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند و موضوع را اطلاع دهند تا از چنین وقایعی جلوگیری شود.

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن