آذربایجان شرقی

اختصاص ۲۰ هزار متر زمین برای ساخت پیست موتورسواری در هادیشهر


به گزارش پنجشنبه ایرنا، امیرخیزی در یک گفت و گوی با اعلام این خبر افزود: این مقدار زمین جهت گسترش و ایجاد فضاهای ورزشی برای فعالیت علاقه‌مندان به رشته‌های موتور سواری و اتومبیلرانی و کمک به ساماندهی و سازماندهی آن در شهرستان جلفا اختصاص یافت. 

‌وی گفت: ماشین‌آلات راه سازی و امکانات ساخت جهت خاکبرداری و مخلوط‌ریزی در این زمین توسط شهرداری انجام شود.

امیرخیزی اضافه کرد: ما با جدیت در پی ایجاد فضاهای ورزشی برای رشته‌های موتورسواری و اتومبیلرانی هستیم، چرا که باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی اظهار داشت: ایجاد شور و نشاط و تخلیه هیجانات و انرژی در مسیر درست آن مکان و محل مناسبی با تشکیلات منسجم و منظم را می‌طلبد، هر چقدر ما در این ضمینه فعالیت و سرمایه‌گذاری کنیم جا دارد و باعث کاهش هزینه‌های گزافی خواهد بود که جامعه و خانواده‌ها متحمل می‌گردند.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان شرقی با بوی از فعالیت ۲۷ استان در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در کشور خبرداد و افزود: آذربایجان‌شرقی همواره جزو استان های برتر در این زمینه است.یان اینکه ۲۸ هکتار زمین به همت اداره کل ورزش و جوانان در جمع ورزشگاه یادگار امام داریم، افزود: این زمین نیز معارض زیادی دارد و نیازمند ورود دستگاه‌ها برای حل مشکل معارض است.

وی با اشاره به عضویت یک هزار و ۳۰۰ نفر در این هیات گفت: از این تعداد ۶۷۰ نفر بیمه ورزشی دارند و در قسمت بانوان نیز در اتومبیلرانی و موتورسواری فعالیت هایمان را با موتور ۱۲۵ شروع کرده ایم و هم اکنون  ۵۰ موتورسوار زن عضو رسمی این هیات هستند.

وی با بیان اینکه هم اکنون در ۱۴ شهرستان آذربایجان شرقی هیات فعال است، خاطرنشان کرد: به همت نیروی انتظامی موتورسواران در یادگار امام آزمون می دهند.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن