اصفهان

استان اصفهان دارای بیش از هزار کلاس درس ۲ نوبته است

[ad_1]

محمد اعتدادی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مشارکت خیران برای ساخت مدارس و کلاس جدید در سراسر استان اصفهان ضروری است  چرا که بودجه دولتی پاسخگوی همه نیازها نیست.

مدیرکل آموزش و پروش اصفهان با اشاره به نیازهای تربیتی دانش آموزان در دوران کرونا گفت: با تعطیلی مدارس کیفیت آموزشی و تامین نیازهای تربیتی دانش آموزان تحت تاثیر قرار گرفت و فعالیت‌هایی در سامانه شاد و شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت اما باید به این موضوع توجه جدی شود.

وی یادآورشد: رفع همه نیازهای تربیتی و فرهنگی دانش آموزان توسط آموزش و پرورش به تنهایی کارساز نیست چرا که دانش آموزان ساعاتی محدود در مدارس و بخش دیگری را در جامعه هستند و باید برای آن سایر نهادها کار کنند.

اعتدادی اضافه کرد: رشد استعدادها و ظرفیت‌های تربیتی به مشارکت دیگر نهادهای فرهنگی و اجتماعی متولی وابسته است و باید آن هم مدارس همکاری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: از سال ۹۸ که شرایط کرونا بر کشور حاکم شد موضوعات آموزشی و فرهنگی شرایط دیگری پیدا کرد که حضور دانش آموزان در مدارس نقش متفاوتی پیدا کرد و دغدغه تربیت پررنگتر شد.

اعتدادی یادآورشد: امیدواریم با واکسیناسیون معلمان و تصمیم ستاد کرونا شاهد بازگشایی مدارس باشیم چرا که تاثیرات آموزشی و پرورشی آن در شرایط حقیقی و مجازی متفاوت است.

در زمان حاضر در مجموع بیش از ۹۲۰ هزار نفر دانش‌آموز در پنج هزار و ۳۰۰ آموزشگاه استان اصفهان به تحصیل اشتغال دارند.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن