استان هااقتصادیبازار خودروتهران

استفاده از کارت سوخت بنزین اجباری شد

استفاده از کارت سوخت برای افرادی که مالک خودرو و موتورسیکلت هستند اجباری شد.

دولت برای اینکه از قاچاق بنزین ها در مرزها جلوگیری کند، استفاده از کارت سوخت بنزین را اجباری کرد و افرادی که صاحب خودرو یا موتور سیکلت هستند فقط باید با کارت سوخت ، بنزین مصرفی خود را تهیه کنند. استفاده از کارت سوخت در تاریخ مشخص شده ای متعاقبا اعلامم خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه که شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران داده است، افرادی که کارت سوخت خود را گم کرده اند، برای دریافت کارت سوخت المثنی ، از تاریخ ۳ تا ۲۴ آذر می توانند با توجه به سامانه هایی که اعلام می شود مشخصات خود را برای دریافت کارت سوخت بنزین جدید ثبت کنند و دولت هیچ هزینه ای بابت این ثبت نام از مردم دریافت نخواهد کرد.

با توجه به گزارش های بدست آمده در حال حاضر ۱۰ میلیون خودرو همچنان کارت سوخت ندارند و برای اینکه این افراد هم بتوانند از کارت استفاده کنند و استفاده از کارت سوخت و دریافت آن برای این افراد راحتت تر باشد و منتظر دریافت کارت سوخت خود در صف های طولانی در پلیس ۱۰+ نمانند، می توانند از کارت عابر بانک خود بجای کارت سوخت استفاده نمایند؛ در واقع طی یکسری فعالیتهای الکترونیکی، کارت سوخت به کارت بانکی متصل شده است تا از هزینه های اجرایی دولت کاسته شود.

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن