اخبار فضای مجازیفناوری و اطلاعات

استوری لینکدین ، قابلیت جدیدی برای این شبکه اجتماعی

استوری لینکدین قابلیت جدیدی است که مایکروسافت تصمیم دارد به این شبکه اجتماعی اضافه کند ولی با کمی تغییرات از بقیه شبکه های اجتماعی.

استوری لینکدین ، قابلیت جدیدی است که به نظر می رسد مایکروسافت این قابلیت را با کمی تفاوت از سایر شبکه های اجتماعی ارائه کرده است. متفاوت از این نظر که در استوری لینکدین فقط می توان ویدئو به اشتراک گذاشت و نمی توان تصاویری ثبت کرد. از جنبه دیگه استوری لینکدین می تواند به مدت یک هفته پا برجا بماند و ناپدید نشود. در صورتیکه شبکه های اجتماعی دیگر که قابلیت استوری دارند معمولا بعد از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند.

برقراری استوری لینکدین توسط مدیر محصولات لینکدین (ایشا پتل) مورد تایید واقع شده است و نام این قابلیت Student Voices نام گذاری شده است . علت این نامگذاری این است که دانشجویان آمریکایی می توانند از این طریق تجربیات کارآموزی، پروژه‌های کلاسی و سایر موفقیت‌های خود را با دیگر همکلاسی‌ها و همکاران خود به اشتراک بگذارند.

در واقع استوری ایده شبکه های اجتماعی دیگر است که برای نمایش کارهای روزمره کاربران و اهداف مختلف طراحی شده است. با توجه به فضای کاری لینکدین که خاصیت آن کاری است نیز می توان استفاده های مختلفی از آن کرد. برای مثال افرادی که دنبال کار می گردند می توانند از رزومه های خود ویدئو تهیه کنند و کارفرمایانی که به دنبال کارمند می گردند می توانند بجای رزومه از این قابلیت استفاده کنند.


نظر شما در مورد استوری لینکدین چیست؟ بنظرتان ایده خوبی برای لینکدین است؟ نظرات خودتان را با کاربران خبرگزاری بازتاب نو در میان بگذارید.

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن