تهران

امداد رسانی هلال احمر استان تهران به ۱۱مصدوم تصادف زنجیره‌ای تهران-قم

به گزارش ایرنا از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار داشت : در ساعت ۱۹:۳۵ امروز گزارشی از طرف فرمانداری شهرستان ری، از تصادف زنجیره ای که برخورد یک دستگاه تریلر با دو دستگاه نیسان، دو دستگاه پراید و دو دستگاه پژو بود، به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران اعلام شد.

وی افزود : بلافاصله تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان تهران از پایگاه های امداد و نجات حسن آباد، وهن آباد و پرند به محل حادثه که روبروی پلیس راه بود، اعزام شدند.

فتحی تصریح کرد : پس از رسیدن تیم های عملیاتی مشخص شد این تصادف زنجیره ای ۱۱ مصدوم دارد و قبل از رسیدن تیم های عملیاتی سه نفر دیگر از هموطنان بر اثر شدت حادثه جان خود را از دست دادند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد : عملیات نجات با همکاری آتش نشانی آغاز و تمام مصدومان توسط نجاتگران اعزامی با استفاده از وسایل تخصصی نجات در جاده، رها سازی شدند.

امداد رسانی هلال احمر استان تهران به ۱۱مصدوم تصادف زنجیره‌ای تهران-قم

فتحی خاطر نشان کرد : عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران یک مصدوم را به مرکز درمانی منتقل و ما بقی مصدومان نیز توسط عوامل اورژانس انتقال داده شد.

وی با اشاره به این که فوتی ها پس از انتقال به کیسه جسد تحویل عوامل انتظامی شد، افزود : از تمامی هموطنان خواهشمندیم تا قوانین رانندگی را به درستی اجرا کنند تا شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم و در صورت وقوع حادثه در جاده ها و کوهستان ها با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن