استان هادیگر ورزش هاگیلانورزشی

تاسیس تیم والیبال وارنا شهر باران در استان گیلان

مدیر عامل این باشگاه با هیات والیبال استان گیلان گفتگویی در زمینه تاسیس باشگاه ورزشی شهر باران برگزار کردند

به نقل از جناب مصطفی عاقل منش: طی فعالیتهای انجام شده در زمینه تاسیس تیم والیبال وارنا شهر باران موفق به اخذ پروانه فعالیت باشگاه ورزشی در رشته والیبال شدیم ولی تابحال پیشنهاد برتری راجع به اداره تیم به صورت تیم داری مستقل در رشته والیبال برای حضور در لیگ های کشوری نداشته ایم و با توجه به اینکه والیبال کشور در سطح خوبی در حال فعالیت است به همان نسب سطح انتظارات از مجموعه والیبال استان بالا رفته است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا یک باشگاه ورزشی در استان گیلان تاسیس کنیم تا گیلان نیز در لیگ های کشوری حضور داشته باشد.

مدیرعامل تیم والیبال وارنا شهر باران درباره نامگذاری باشگاه این چنین گفت: به این خاطر که گیلان شهری تاریخی است و شهر باران نیز لقب شهر رشت می باشد عنوان کرد.

وی همچنین افزود: این باشگاه در دو بخش بانوان و آقایان در رشته والیبال فعالیت خواهد کرد. در همین زمینه درخواستی به هیات والیبال استان گیلان ارائه کردیم تا تیم داری در لیگ والیبال بانوان ایران امسال به‌صورت جام والیبال بانوان باشگاه‌های کشور برگزار شود. برای حضور تیم والیبال آقایان در لیگ امسال والیبال ایران هم، با توجه به اینکه زمان قرعه‌کشی لیگ دسته اول به پایان رسیده است، مکاتباتی با فدراسیون والیبال در این زمینه انجام دادیم که در صورت موافقت سازمان لیگ والیبال ایران بتوانیم شاهد حضور درخشان والیبالیست‌های گیلانی در سطح کشور باشیم.

عاقل منش ادامه داد: برنامه ریزی های خوبی برای آینده این باشگاه و حضور مستمر در لیگ‌های والیبال ایران انجام‌شده که می توان به برگزاری کلاس‌های والیبال به‌منظور استعدادیابی و پرورش کودکان و نوجوانان گیلانی برای حضور در تیم‌های والیبال استان اشاره کرد.

در نهایت بابت کمک و حمایت به این مجموعه از مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان گیلان و معاونین وی تشکر کردند و خواستار یاری و حمایت از دیگر مدیران و مسئولان استان به‌خصوص استاندار محترم، نمایندگان مردم شریف گیلان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری رشت و دیگر سرمایه‌گذاران و دلسوزان حوزه ورزش شدند.

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن