درباره ما

آشنایی با خبرگزاری بازتاب نو

خبرگزاری بازتاب نو در آبان ماه سال ۱۳۹۷ در جهت تبدیل شدن به یک مرجع خبرگزاری خبری و تحیلی وسیع در زمینه های مختلف خبری راه اندازی گردید و از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاریها مجوز رسمی دریافت نموده است. هدف از راه اندازی این سایت، بازتاب آخرین و تازه ترین اخبار واقعی از گوشه و کنار ایران و جهان برای اطلاع رسانی به شما کاربران عزیز می باشد. هدف بر این است تا بتواند اطلاعات موردنیاز کاربران در زمینه های مختلف خبری را افزایش دهد. بازتاب نو از افرادی که در زمینه های محتلف خبری در حال فعالیت هستند دعوت به همکاری می نماید تا مجموعه خود را گسترش دهد و بتواند خبرهای بیشتری را لحظه ای تحت پوشش خود قرار دهد. در صورت داشتن هر گونه سوال، صفحه تماس با ما را مشاهده نمایید و ارتباط خود با بازتاب نو را آغاز کنید.


زمینه فعالیت بازتاب نو :

بازتاب نو کلیه حوزه های خبری اعم از سیاسی، اقتصادی، ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، گردشگری،  استانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر را تحت پوشش قرار می دهد.


اهداف بازتاب نو :

  • بازتاب اخبار واقعی از گوشه کنار ایران و جهان
  • پرهیز از هر گونه اغراق در تولید خبر
  • استفاده از مدیاهای مختلف برای رسیدن به اهداف خبری
  • انجام فعالیت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی
  • بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و توانمند
  • پوشش کامل اخبار داخلی، خارجی و استان ها

هیات مدیره:

مدیرعامل:

صاحب امتیاز:

معاون خبر:


اگر علاقه دارید تا از سوژه هایی که در اطرافتان اتفاق می افتد با دوربین یا حتی موبایل خود عکس و فیلم تهیه کنید می توانید سوژه های خود را از طریق صفحه ارسال خبر به خبرگزاری بازتاب نو ارسال نمایید. همچنین اگر قصد تبلیغات در فضای مجازی را دارید، بازتاب نو این امکان را برای شما فراهم کرده تا تبلیغات خود را در معرض دید هزاران کاربر مراجعه کننده به سایت بازتاب نو قرار دهید.

لینک کوتاه
بستن