اجتماعیسخت افزارسلامتفناوری و اطلاعات

درمان کمر درد در خانه با ابزار جدیدی بنام بک پدال

ابداع ابزار جدیدی بنام بک پدال برای درمان کمر درد در خانه ، محل کار ، کلینیک و هر جای دیگر.

به تازگی یک پزشک آمریکایی به نام “کریس بدو” ابزاری برای درمان کمر درد در خانه ابداع کرده است که براحتی در خانه ، محل کار و کلینیک و بیمارستان و هر جای دیگری قابل استفاده است. نام این ابزار بک پدال (Back Pedal) است که باعث می شود لگن در حالت درستی قرار بگیرد. زیرا اگر همین حرکت را بدون ابزار انجام دهید ممکن است بدن در حالت نادرستی قرار بگیرد و آسیب بدتری به کمر وارد شود.

درمان کمر درد در خانه با ابزار جدیدی بنام بک پدال - خبرگزاری بازتاب نو - اخبار
خبرگزاری بازتاب نو – درمان کمر درد در خانه با ابزار جدیدی بنام بک پدال

کمر درد یکی از عوارضی است که خیلی از افراد در طول دوره زندگی خود حداقل یکبار دچار آن شده اند و خیلی از افراد از عارضه کمر درد همیشه رنج می برند. معمولا هنگامیکه برای درمان کمر درد به دکتر مراجعه می کنید درمان های مختلفی از قبیل مسکن، قرص، فیزیوتراپی و خیلی از راه های درمانی دیگر به شما پیشنهاد می کنند. این راه های درمانی هم هزینه زیادی دارد و هم وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد.

در حال حاضر این ابزار برای درمان کمر درد در خانه در ۲۰ کلینیک آمریکا در کالیفرنیای جنوبی برای افراد دچار کمر درد در حال استفاده است و قیمت آن ۳۵ دلار است .


اخبار ایران و جهان را در بازتاب نو دنبال کنید.

اگر علاقه دارید تا از سوژه هایی که در اطرافتان اتفاق می افتد با دوربین یا حتی موبایل خود عکس و فیلم تهیه کنید می توانید سوژه های خود را از طریق صفحه ارسال خبر به خبرگزاری بازتاب نو ارسال نمایید.

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن