استان هادیگر ورزش هاکشتی و رزمیگیلانورزشی

راهیابی گیلان به لیگ کاراته مردان

تیم کاراته شهرداری بندر انزلی به مرحله نیمه نهایی لیگ کاراته مردان کشور راه یافت.

دبیر هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: هفته چهارم و پایانی رقابت های لیگ کاراته مردان استان گیلان جمعه شب در تهران برگزار شد که تیم شهرداری بندرانزلی با کسب رتبه دوم گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

حامد زیکساری اضافه کرد: بر این اساس و در هفته پایانی این رقابت ها، تیم کاراته شهرداری بندرانزلی نماینده استان گیلان در لیگ کاراته مردان است که در گروه دوم این رقابت ها حضور داشته و توانست سه پیروزی و یک شکست کسب کند.

وی بیان کرد: با توجه به نتایج کسب شده ، تیم کاراته شهرداری بندرانزلی پس از تیم کاراته عقاب شوبوکان موفق به کسب مقام دوم گروه خود شد تا جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها را تصاحب کند.

دبیر هیات کاراته استان گیلان اضافه کرد: تیم کاراته شهرداری بندر انزلی درلیگ کاراته مردان توانست با نتیجه ۱۲ بر ۹ برابر تیم قدرتمند عقاب شوبوکان به برتری برسد و در دیدار دوم نیز موفق شود تیم گلستان را با نتیجه ۱۵ بر شش شکست دهد.

زیکساری اظهار داشت: همچنین تیم کاراته شهرداری بندرانزلی در دیدار سوم نیز، با نتیجه ۱۲ بر ۹ تیم هیات کاراته استان اصفهان را مغلوب کرد و در دیدار پایانی این مرحله نیز با نتیجه ۱۸ بر سه مغلوب تیم قدرتمند پاس قم شد.

وی در ادامه افزود: در رقابت های لیگ کاراته مردان کشور، هشت تیم به صورت دوره ای و مترکز در دو گروه در تهران با هم به رقابت پرداختند که در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

 

منبع : ایرنا

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن