گیلاننرم افزار

شرکت ویرا فناوران گیلار خلاق شد

شرکت ویرا فناوران گیلار، با استارتاپ ورناپ از طریق مبادی جذب و پذیرش صنایع خلاقِ پارک علم و فناوری گیلان و مجوز قطعی زیست بوم صنایع خلاقِ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شد.

شرکت ویرا فناوران گیلار، با استارتاپ ورناپ از طریق مبادی جذب و پذیرش صنایع خلاقِ پارک علم و فناوری گیلان و مجوز قطعی زیست بوم صنایع خلاقِ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق پذیرفته شد.

ورناپ (Varnup) یک بستر تبلیغاتی و تخفیف‌دهی برای همه کسب و کارهاست که از طریق سایت و اپلیکیشن آن، هم می‌توانند تخفیف بدهند و هم تخفیف بگیرند. علاوه بر آن در ورناپ کاربران می‌توانند نزدیک‌ترین، پر تخفیف‌ترین، محبوب‌ترین و ارزان‌ترین فروشندگان کالا و خدمات شهر خود را پیدا کنند.

استارتاپ ورناپ از طرف معاونت علمی ریاست جمهوری خلاق شد.
هدف ورناپ این است که همه کسب و کارهای کشور در آن معرفی شوند و بتوانند کالاها و یا خدمات خود را معرفی کنند.

 

ورناپ یک دایرکتوری کسب و کارها در بستر تخفیف‌دهی است که هدف آن بر پایه ایجاد ارزش برای مشتریان است تا بتوانند بهترین، مشتری مدارترین و نزدیک‌ترین کسب و کار مورد نیاز خود را پیدا کنند. کاربران در ورناپ می‌توانند به راحتی محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کرده و از این راه مشتریان بیشتری بدست آورند.

قابل توجه اینکه شرکت ویرا فناوران گیلار از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری گیلان بوده و سیستم حضور و غیاب تیرافا (Tirafa) یکی دیگر از استارتاپ‌های آن است.

آدرس سایت ورناپ www.varnup.com  است و کاربران با ورود در این سایت قادر خواهند بود کسب و کار و خدمات خود را معرفی کنند.

 

صنایع خلاق، به چرخه‌هایی از خلق، تولید و توزیع کالاها و خدمات اطلاق میشود که خلاقیت و سرمایه فکری را به عنوان ماده خام به کار می‌گیرد.

به عبارت دیگر صنایع خلاق متشکل از مجموعه‌ای از فعالیت‌های دانش بنیان هستند که در عین حال متمرکز بر هنر و فرهنگ (و نه محدود به آن) می‌باشند و پتانسیل درآمدزایی از تجارت و نیز حقوق مالکیت فکری دارند.

این صنعت به چهار دسته: میراث فرهنگی، محصولات هنری، محصولات رسانه‌ای و محصولات مبتنی بر آفرینش‌های کارکردی، تقسیم می‌شوند.

ضمن اینکه مرکز نوآوری صنایع خلاق پارک علم و فناوری گیلان به عنوان تنها مبادی جذب و پذیرش شرکتهای متقاضی خلاق در شمال کشور، آماده مشاوره و معرفی جهت ثبت شرکت خلاق با مجوز معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری می‌باشد.

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مزایا و فعالیتهای شرکت‌های خلاق از طریق سایت توسعه زیست بوم صنایع خلاق وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس www.ircreative.isti.ir در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن