خوزستان

صنعت‌نفت آبادان یک بر صفر شهرخودرو مشهد را شکست داد


به گزارش ایرنا این دیدار عصر چهارشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان صنعت‌نفت توانست حریف مشهدی را با ضربه برگردان دقیقه ۹۵ شروین بزرگ شکست دهد.

این بازی در نیمه اول با میدان داری تیم نفت آبادان آغاز شد ولی دفاع چند لایه شهرخودرو اجازه نداد شاگردان علیرضا منصوریان در خلق موقعیت به موفقیت برسند.

در دقایق پایانی نیمه اول تیم صنعت‌نفت فشار را بر روی دروازه شهرخودرو افزایش داد و با حرکات پا به توپ محمدرضا غبیشاوی از سمت راست شهرخودرو ۲ موقعیت مناسب را برای مهاجمان تیمش ایجاد کرد ولی بازهم مدافعان هوشیار شهرخودرو اجازه استفاده از آنها را ندادند تا بازی در این نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم هم با بازی هجومی همه جانبه نفت آغاز شد اما همانند نیمه اول شاگردان منصوریان نتوانستند درون ۱۸ قدم خطرناک ظاهر شوند.

نمایش ضعیف مهاجمان صنعت‌نفت باعث شد منصوریان دست به تغییرات در نوک حمله بزند اما مدافعان شهرخودرو با دفاع چند لایه باز هم اجازه خطرآفرینی روی دروازه خود را ندادند.

وحید کاظمی به کمک‌های مهدی شفیعی و بهزاد پناهی تیم داوری این دیدار را تشکیل داده بودند. 

محمدرضا غبیشاوی از تیم صنعت‌نفت آبادان و ابوذر صفرزاده و میلاد فراهانی از شهرخودرو مشهد در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند. 

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در این دیدار با ترکیب احمد گوهری، محمد طیبی، رضا یزدان‌دوست، حسین ساکی، امید خالدی، محمدرضا غبیشاوی،عباس بوعذار(۶۹- حکیم نصاری)، امید حامدی‌‎فر، احمد شریعت‌زاده(۶۶- شروین بزرگ) و حسن بیت‌سعید(۷۸- رضا جبیره) به میدان رفت.

شهرخودرو نیز در این بازی با ترکیب میلاد فراهانی، محمدحسین حیدری، مجتبی بیژن، آزاد جعفرزاده(۶۶- معراج پورتقی)، حسام پورهاشم، محمدرضا فلاحیان، علی طاهران، ابوذر صفرزاده(۷۶- مهرداد بایرامی)، مسعود زائر کاظمینی، صادق صادقی(۶۵- میلاد کمندانی) و رضا مستعلی(۷۶- مهدی شریفی) وارد میدان شد.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با این نتیجه ۹ امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفت.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن