فارس

فرمانده کل نیروی انتظامی:کلانتری‌ها به وضعیت ظاهری توجه کنند


سردار سرتیپ حسین اشتری پنجشنبه در حاشیه بازدید از کلانتری ۲۸ شهر جدید صدرای شیراز با تأکید بر اینکه تأمین امنیت و آرامش مردم وظیفه و مسئولیت بزرگی است که امروز انتظامی جمهوری اسلامی ایران پرچمدار آن است، اظهار داشت: انتظار مردم از کلانتری ها رفتاری حکیمانه و پاسخگو است.

وی افزود: مجموعه انتظامی کشور باید به نحوی رفتار کنند که در رسیدن به اهداف آن که بهبود کیفیت خدمات و انجام وظایف، افزایش سطح اعتماد عمومی، افزایش سطح رضایتمندی از عملکرد پلیس و کاهش مراجعات مردمی است، بیش از پیش موفق باشند.
وی اضافه کرد: پیشگیری از جرایم و رضایت مردم در مراجعات، وظیفه اصلی کلانتری ها است که روسا باید در این خصوص اقدامات موثر و مفیدی انجام دهند و در تحقق این مهم تلاش کنند.
فرمانده کل انتظامی کشور بیان کرد: افزایش میزان رضایت مندی مردم و اقتدار پلیس باعث می شود، امنیت و احساس آن در جامعه افزایش یابد.
اشتری با تأکید بر اینکه امنیت و آرامش مردم وظیفه و مسئولیت بزرگی است که امروز ناجا  پرچمدار آن است، اظهار داشت: انتظار مردم از کلانتری ها رفتاری حکیمانه و پاسخگو است.
وی با اشاره به طراحی اقدامات فن آورانه در انتظامی کشور به ویژه کلانتری ها گفت: در استان فارس با تلاش های پیشگیرانه چند ماهه اخیر طرح خوشایندسازی محیط کلانتری ها و پاسگاه ها و استفاده از ظرفیت های مردمی به صورت مطلوب اجرایی شده  است.
اشتری بیان کرد: اینکه برخی جرایم در استان به دست خود مردم و با وساطت معتمدان و ریش سفیدان حل و فصل می شود نشان دهنده بهره مندی پلیس استان از سرمایه های اجتماعی و انسجام درون سازمانی است.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن