استان هازنجان

فعال نبودن فضای رسانه ای استان زنجان

به گفته حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی " فضای رسانه ای استان زنجان به اون صورت که باید فعالیت داشته باشد فعال نیست.

فعال نبودن فضای رسانه ای استان زنجان یکی از موضوعات مهمی است که اخیرا توسط حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان مطرح شده است و این چنین فرمودند: رسانه ها باید فعالیت جدی تری در این زمینه انجام دهند نه به این صورت که بخواهند همه اخبارهای رسانه ای جامعه را تحت پوشش دهند.

وی همچنین افزود: رسانه های مجازی باید اینقدر فعال باشند و روشنگری داشته باشند تا بتوانند به جریان سازی های مخرب در این زمینه به بیگانگان غلبه کنند. به گفته وی که در حال حاضر دشمنان از راه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند این فعال نبودن در عرصه فضای رسانه ای باعث شود تا آنها بتوانند براحتی به اهداف خود برسند. در واقع فضای رسانه ای باید بتواند دشمنان را از این عرصه خارج کند.

صادقی‌نیارکی با اشاره به اینکه امروزه مردم بدنبال اخبارهای امیدوارکننده هستند خاطرنشان کرد: ما نیز به‌عنوان دستگاه قضایی حاضر هستیم در شفاف‌سازی جامعه نقش خود را ایفا کرده و در این زمینه به رسانه‌های استان کمک کنیم.

وی اهمیت خبرنگاران را یکی وظایف دستگاه قضایی برشمرد و گفت: وقتی از قشر خبرنگاران حمایت خوبی به عمل آید، انها نیز می توانند بدون دغدغه کار خود را در فضای رسانه ای استان زنجان بهتر انجام دهند تا در نهایت دشمن نتواند دست به هر کاری بزند.

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن