تهران

معاون استاندار: ۴ هزار معلم در مدارس استان تهران کم داریم


“شکراله حسن بیگی” روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا توضیح داد: مقرر شده مکاتباتی از طریق شخص استاندار تهران با وزیر آموزش و پرورش انجام شود و رونوشت آن به رئیس سازمان برنامه و بودجه داده شود تا بتوانیم با اخذ مجوز از بندهای قانونی استفاده و به شرط تخصیص اعتبار برای به کارگیری نیرو در مدارس، اقدام کنیم.

وی افزود: بخش عمده نیروهای مورد نیاز از آموزش و پرورش تامین می شود و بخشی نیز به صورت حق التدریس و قراردادی به کارگیری می شوند.

به گفته حسن بیگی، اگر همچنان شرایط کرونا استمرار داشته باشد با توجه به آنلاین بودن کلاس ها به نیروی کار کمتری نیاز است چراکه امکان برگزاری کلاس های درس با تعداد دانش آموز بیشتری میسر است.

وجود بیش از ۹ هزار بازمانده از تحصیل در استان تهران

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران همچنین در خصوص تعداد بازماندگان از تحصیل در استان نیز گفت: براساس گزارش های مسئولان نهضت سواد آموزی سهمیه استان تهران تعداد این افراد ٩ هزار و ۲۵۰ نفر تخمین زده می شود که ۵۰۰ نفر از آنان شناسایی و مشغول تحصیل هستند اما متاسفانه آدرس مشخصی از دیگر بازماندگان از تحصیل در استان تهران وجود ندارد.  

حسن بیگی از فرمانداران تقاضا کرد با روسای آموزش و پرورش استان ها کمال همکاری را داشته باشند تا آنها بتوانند از طریق بخشداران و دهیاران به این افراد دسترسی پیدا کنند.

وی همچنین به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تهران از کادر آموزش و پرورش به دلیل همکاری خوبی که با اعضای این ستادها و فرمانداران داشتند قدردانی کرد.

حسن بیگی گفت: عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات برخی از فرهنگیان بودند و علاوه بر مدارس، ادارات آموزش و پرورش نیز برای برگزاری انتخابات در اختیار متولیان انتخابات قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن