کردستان

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان:‌همه ایرانیان سرباز جنگ نرم باشند

[ad_1]

به گزارش ایرنا معصومه حکیمیان شامگاه دوشنبه در همایش حافظان حریم خانواده در پارک آی تی سنندج اظهار داشت: در هر سمت و شغل و تحصیلات اگر تمامی ۸۰ میلیون ایرانی برای حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خود را تنها کسی بداند که کاری انجام دهد به سرعت مشکلات ما حل خواهد شد.

وی تاکید کرد: اکنون ایران نیازمند ۸۰ میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم خانمان‌سوز و برانداز است چرا که برازنده جامعه ایرانی، از دست رفتن حیا و حریم عفت بین خانواده، افزایش طلاق و کاهش ازدواج نیست.

حکیمیان یادآور شد: ما مادران قوی و فهیم و توانمند لازم داریم که فرزندانی سرآمد و فاخر را برای این سرزمین تربیت کنند چرا که ما در حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی هستیم و این تمدن به انسان‌های بزرگی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه محور تربیت در جامعه زن است و منحوس‌ترین نقشه‌ها را برای زنان جامعه می‌کشند اضافه کرد: جهاد امر به معروف و نهی از منکر هم توسط همین زنان صورت می‌گیرد.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه ۱۴ میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

وی افزود: برای داشتن خانواده‌ای خوشبخت در ایران، بالارفتن آمار ازدواج، پایین آمدن آمار طلاق، افزایش جمعیت، دیده‌شدن حیا و عفت در رفتار و گفتار و پوشش‌ها و رخت بربستن اعتیاد از جامعه ضروری است.

حکیمیان با تاکید بر اینکه باید بدانید جنگی که به آن جنگ نرم می‌گوییم، طولانی‌ترین، وسیع‌ترین و جهانی‌ترین جنگ دنیاست ادامه داد: جنگ نرم از ابتدای خلقت و زمانی که شیطان تمرد کرد و قسم خورد که کل انسان‌ها جز کسانی که برای خدا نفس می‌کشند را به گمراهی بکشاند، شروع شد.

وی گفت: فتنه‌های صهیونیست در ۲۰۰ سال قبل به طور جدی به ترویج بی‌بندوباری، ترویج مصرف مشروبات الکی، ترویج ربا، ترویج مواد مخدر و ترویج تولد فرزندان نامشروع پرداختند. 

حکیمیان با بیان اینکه ۷۰۰ سال اسلام حاکم مطلق آندلس بود اما جوانان قوی و مصمم و فرهیخته مسلمان را عیاش و بی‌بند و بار کردند و اسلام را به بیرون پرت کردند تاکید کرد: اگر دیر بجنبیم بلایی که در آنجلس سر اسلام آوردند سر ما هم می‌آورند و لذا باید تلاش کنیم چون حرمت تمامی ادیان آسمانی را شکسته‌اند و احکام اسلامی در جهان رعایت نمی‌شود.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور اضافه کرد: هر جایی دشمنان در جنگ نظامی نتیجه نگرفتند، هجمه نرم را ۱۰۰ برابر کردند که بعد از شکست در جنگ هشت ساله نیز این اتفاق افتاد.

وی یادآور شد: زنان کردستان سرآمد شیرزنان ایران در دفاع مقدس بودند که هزاران زن کرد غیرت زن ایرانی را به رخ جهانیان کشیدند.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن