بوشهر

نماینده بوشهر در مجلس:تفرقه سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای اسلامی است

[ad_1]

 روابط عمومی دفتر نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به نقل از  عبدالکریم جمیری در نشست با منتخبین شورای اسلامی شهر دیلم اعلام کرد: شوراها یک مجلس محلی هستند که نمایندگان مردم در آن برای اداره امور شهری و امور مختلف تصمیم گرفته و بر اجرای صحیح این تصمیم‌ها نظارت می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی و همگرایی بین اعضای شورا برای پیشبرد امور و خدمت به مردم بیان کرد: شوراها نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و آنهایی که با آشنایی از شرایط حاکم بر شهر و با برنامه و نگاهی نو به میدان آمدند باید به همه قول‌ها و وعده‌های داده شده به مردم عمل کنند.

وی ادامه داد: همفکر و همراه بودن اعضای منتخب شورا توفیق بزرگی است که زمینه را برای انجام کار تیمی تاثیرگذار فراهم کرده است.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آن چیزی که می‌تواند اثر گذار باشد و نقش شورا را در عمل و اجرا مثبت نشان دهد حفظ وحدت است و اعضای شورا باید باور داشته باشند که یک نفر نیستند و به صورت جمعی برای حل مسائل اندیشه کنید.

جمیری گفت: خیلی از  ضرر و زیان‌های اتفاق افتاده در برخی شوراها نتیجه تفرقه، دو دستگی و باند بازی در بین اعضای شوراست، اگر در میان اعضا تفرقه افتاد سست خواهید شد.

وی با بیان اینکه مشاوره های غلط از بیرون شورا باعث اختلاف و تفرقه خواهد بود، اظهار داشت: اگر با تحرکات بیرونی وحدت بین اعضای شورا از بین برود، کمترین اراده و تصمیم شورا نیز عملیاتی و اجرایی نخواهد شد و اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه است از بین خواهد رفت.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان بوشهرخطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهرستان دیلم گفت: موضوع‌ها و مشکلات شهر دیلم را بیابید و اولویت‌بندی کنید و هدفمند در راه حل این مشکلات با وحدت گام بردارید.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنده بدون هیچ محدودیتی هرچه در توان دارم در راه خدمتگزاری به مردم به میدان خواهم آورد تا به حل مشکلات کمک کنیم و بتوانیم برای دیلم کار مفیدی انجام دهیم.

جمیری با بیان اینکه خدمت به مردم یک وظیفه قطعی و عبادی است، عنوان کرد: در همه مراحل آمادگی داریم که  در مجرای خاص و قانونی خود کارها را دنبال کنیم  که  با لطف خداوند در این راستا فارغ هر نوع نگاه سیاسی کمک خواهم کرد.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن