اصفهان

هدف غرب تضعیف مبانی انقلاب است


 حجت الاسلام سعید جاویدی در خطبه های نماز جمعه تنها راه پیروزی بر استکبار را مقاومت و ایستادگی بیان کردو گفت: امروز به فضل الهی جبهه مقاومت دست برتر را دارد.
امام جمعه شهرستان خور و بیابانک ادامه داد: متأسفانه عده ای در داخل کشور جاهلانه یا عامدانه، سعی می‌کنند مذاکره با غرب را راه حل مشکلات کشور معرفی کنند، در حالی که کلید حل مشکلات کشور، خارج از این مرزها نیست، بلکه تکیه بر توان داخل است.
حجت الاسلام جاویدی ضمن گرامیداشت هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگارشهید محمودصارمی و تقدیر از خبرنگاران شهرستان اظهارداشت: خبرنگار وظایفی مانند صداقت در گفتار، رعایت انصاف و تقوای سیاسی و اخلاق حرفه ای، درستی و امانت داری در حرفه خبرنگاری و ولایت مدار و انقلابی بودن را  بر عهده دارد.
وی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم، به عزداران حسینی توصیه کرد: در عزاداری هایی که برپا می داریم باید علاوه بر شعائر و برنامه های عزاداری که از قلوب پاک و مملو از محبت حسینی نشات گرفته است، سبک زندگی حسین(ع) را که همان عمل به قرآن است را نیز اهمیت دهیم.
امام جمعه شهرستان خور و بیابانک افزود: در مداحی و تعزیه خوانی شأن و حرمت اهل بیت باید حفظ شود و از الفاظ سبک و نامناسب با شأن آنها اجتناب شود چرا که انقلاب ما با تاسی از مکتب عاشورا به وقوع پیوست و همیشه در همه زمان‌ها، مکتب عاشورا چراغ راه انقلاب بوده است. 
وی تاکید کرد: هیات مذهبی و به ویژه عزاداران حسینی با توجه به وضعیت کرونایی شهرستان شیوه نامه های بهداشتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده است را به طور دقیق رعایت کنند.
وی با ابراز امیدواری نسبت به دولت آینده، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم دولت انقلابی و مردمی است و امیدواریم رییس جمهوری بتواند ضعف ها و سوءتدبیرهای گذشته را به فرصت‌های بزرگ برای حل مشکلات و معضلات کشور و مردم تبدیل کند.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن