آذربایجان شرقی

وزیر پیشنهادی بهداشت تفکر مردمی و جهادی دارد

[ad_1]

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج  الدینی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، فساد ستیزی را از دیگر ویژگی های بارز وزیر یاد شده دانست و افزود: این یکی از مهمترین عناصر برای موفقیت وزیر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در شرایط کرونایی کشور می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد.

وی با بیان اینکه تناسب کاملی بین دکتر عین اللهی با شاخص های دولت آیت‌الله رئیسی وجود دارد، ابراز امیدواری کرد با رای قاطع نمایندگان به این وزیر پیشنهادی، شاهد تغییرات اساسی و مهم در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشیم.

میرتاج الدینی اظهار داشت: دولت سیزدهم بر اساس شایستگی ها، مردمی بودن، مدیریت جهادی و انقلابی، پاک دستی و فساد ستیزی شکل گرفته است و  جوان گرایی به همراه نیروهای صاحب تجربه و ارزشمند، نخبه و مجموع آنها در این دولت وجود دارد.

وی ادامه داد: دکتر عین اللهی از سوابق خوبی در عرصه  های علمی، دانش تخصصی، روحیه جهادی  و تلاش و فعالیت شبانه روزی برخوردار بوده و اینها را در زندگی خود به اثبات رسانده است که البته وی بیشترین حضور را در جبهه ها و در رشته های مرتبط با بهداشت و درمان داشته است.

این نماینده مجلس یازدهم برنامه های دکتر عین اللهی را واقع بینانه دانست و افزود: او برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در کشور نیز برنامه زود بازده دارد.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن