تهران

١٢میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال زایی معلولان در ملارد

[ad_1]

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم روز سه‌شنبه ضمن تاکید بر اهمیت استقلال افراد دارای معلولیت افزود: در سال ۱۴۰۰ بودجه‌ای برابر با ۱۲ میلیارد تومان ویژه افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه‌ای هستند؛ خود شخص و یا اعضای خانواده در بهزیستی دارای پرونده باشند و همچنین کارفرمایانی که اقدام به استخدام افراد دارای معلولیت کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.  

وی ادامه داد: در سال ٩٩ نیز پرونده ١٢٢ نفر از مددجویان توسط مددکار مربوط و کارشناس اشتغال مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و در تلاش هستیم تا امسال نیز افراد را بر طبق مدارک موجود و اولویت در نوبت دریافت وام قرار دهیم.  

مهری سادات شاهچراغی معاون امور مشارکت‌های مردمی و اشتغال اداره بهزیستی ملارد نیز با بیان اهمیت فرآهم آوردن شرایط بازتوانی افراد تحت پوشش گفت: همکاری بانک‌ها با مددجویان سازمان بهزیستی و تلاش در جهت تسریع روند دریافت وام کمک شایانی به حل مشکلات این افراد و استقلال سریعتر و در نتیجه بازتوانی آنها می‌کند که این مساله موجب خروج مددجویان از چرخ حمایت توسط سازمان و ارائه خدمات به افراد در نوبت می‌شود.

وی با اعلام اینکه کارفرمایانی دارای نیروی معلول نیز در اولویت دریافت وام‌ اشتغال هستند، گفت: متقاضیان دارای شرایط مورد نیاز می توانند جهت اطلاعات بیشتر با مددکاران خود و کارشناس مسکن حوزه اشتغال در ارتباط باشند.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن