بوشهر

پویش مساعدت به درمان بیماران کرونایی درگناوه فعال شد


به گزارش ایرنا، این موسسه در اطلاعیه‌ای که یک نسخه آن در اختیار ایرنا گناوه قرار گرفت، آورده است: پیرو اعلام نیاز کادر درمان بیمارستان امیرالمومنین (ع) و نداشتن شرایط پذیرش بیماران کرونایی به علت نبود امکانات کافی، خیران به یاری کادر درمان و این بیماران بشتابند تا در روند درمان و مهار ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ تسریع شود.

در این پویش همدلی، لزوم نیازمندی به تجهیز مکان مناسب شامل تخت، تشک، پایه سرم، یخچال و سایر ملزومات برای نگهداری و پیگیری روند درمان بیماران کرونایی درصورت  بستری نشدن در محل مناسب که موجب گسترش بیشتر بیماری می‌شود، درخواست شده‌است.

این موسسه اعتبار برآورده شده برای کمک به تسریع در درمان بیماران کرونایی را ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرده است و از مردم خواسته شده تا کمک های نقدی خود را به  شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۷۴۲۴۶۸۰۶ به نام عبدالرضا رضایی واریز و یا به روابط عمومی تحویل دهند. 

افضل دهداری نماینده خیرین و موسسه خیریه پویش نسیم زندگی گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: این موسسه با شروع ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرده  و تاکنون برای خرید تجهیزات بیمارستانی و نیازهای کادر درمانی و کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از این بیماری مشارکت گسترده داشته است.

وی افزود:  احداث ساختمان اکسیژن ساز بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه در زمینی به مساحت ۱۱۲ متر زیر بنا با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال توسط این موسسه و با همکاری خیرین بخشی از اقدام‌های خیرخواهانه این موسسه است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است و در وضعیت قرمز حاد کرونا قرار دارد.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن