تهران

۱۵۰۰ تن کالای اساسی در پاکدشت توزیع شد


حجت فضلعلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تنظیم و کنترل بازار مصرف از ابتدای سال هزار و ۵۰۰ تن کالای اساسی شامل مرغ گرم، برنج تایلندی، برنج هندی، شکر، روغن و گوشت منجمد در مناطق مختلف پاکدشت توزیع شده است.
وی با اشاره به سهمیه های اختصاص داده شده به شهرستان اظهار داشت: در سه ماه نخست سال ۸۷۰ تن مرغ گرم، ۱۸۰ تن برنج هندی، ۱۴۷ تن روغن صنعت و صنف، ۱۳۰ تن برنج تایلندی، ۱۲۰ تن شکر و بیش از ۶ تن گوشت منجمد وارداتی در سطح شهرستان توزیع شد.

فضلعلی تاکید کرد: اجرای این طرح تاثیر بسزایی در تنظیم بازار مصرف داشته است.

وی اضافه کرد: سال گذشته بیش از سه هزار و ۳۴۰ تن کالای اساسی به منظور تامین نیاز مردم و کنترل بازار مصرف شامل برنج، تخم‌مرغ‌، قندوشکر، روغن خانوار و صنعت، مرغ گرم و منجمد و میوه شب عید در سطح شهرستان توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های نظارتی در مناطق مختلف پاکدشت گفت: تیم‌های نظارت و بازرسی‌ با هدف جلوگیری از هر گونه تخلف و نیز رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی را در دستور کار خود قرار دادند.

فضلعلی گفت: سال گذشته هفت هزار و ۸۰۰ مورد گشت و بازرسی انجام و ۱۸۵ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پاکدشت اضافه کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا و الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی، توزیع کالاهای اساسی بیشتر از طریق فروشگاه‌های منتخب، تعاونی‌های کارمندی و کارگری و بخشی نیز از طریق مراکز خیریه توزیع می‌شود تا به سلامت مردم آسیب وارد نشود.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن