خوزستان

۲ هزارو ۶۴۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های خوزستان بستری هستند


به گزارش ایرنا دکتر فرهاد ابول نژادیان چهارشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲۱ بیمار در بیمارستان های استان بستری شدند همچنین هشت هزار و ۹۹۰ نفر به بیمارستان های استان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه بالاترین آمار روزانه مراجعه به مراکز درمانی استان ۹ هزار نفر بوده است افزود: روند بیماری در استان همچنان صعودی بوده و کادر درمان استان بیش از توان خود در حال خدمات دهی به مردم هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص وضعیت بیمارستان شوش نیز گفت: در بازدیداز  بیمارستان شوش مخزن۱۰ تنی اکسیژن برای این بیمارستان تامین شد همچنین یک دستگاه اکسیژن ساز دیگر حداکثر تا ۲ روز آینده به بیمارستان شوش منتقل می شود.

وی ادامه داد: دیگر مشکل بیمارستان شوش، کمبود تخت بستری بود که با هماهنگی انجام شده تعدادی تخت از اهواز به شوش در حال انتقال است. امیدواریم در ۲ روز آینده یک بخش جدید دیگر در بیمارستان شوش راه انداری شود.

ابول نژادیان با اشاره به اینکه بیمارستان های خصوصی از دیروز کار پذیرش بیماران کرونایی را شروع کردند گفت: اکنون همه بیمارستان‌های استان عملا درگیر کرونا هستند و با حداکثر توان به مردم خدمات ارائه می دهند.

اکنون ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۲ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان در وضعیت زرد کرونایی هستند.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن