دولتدیگر ورزش هاسیاسیعلم ورزشمجلسورزشی

اضافه شدن ارزش افزوده به ورزش کشور

مریم بخشی: اضافه شدن 27 صدم ارزش افزوده به ورزش کشور مانند دمیدن روحی تازه هست در ورزش.

اضافه شدن ارزش افزوده به ورزش کشور می‌تواند مانند دمیدن روحی تازه در آن عمل کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت:
از آنجاییکه ورزش هزینه های زیادی دارد و ما برای رسیدن به جایگاه ورزشی کشورهای دیگر باید روی تمام ظرفیت ها کار کنیم که در این شرایط اضافه شدن ۲۷ درصدم ارزش افزوده به ورزش کشور مانند دمیدن روحی بود در ورزش که می‌تواند کمک زیادی به ورزش های همگانی و روستایی کند.

مریم بخشی در خصوص المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: با توجه به اینکه ما در جامعه احتیاج زیادی به ایجاد شادی و نشاط اجتماعی داریم و ورزش یکی از ظرفیت هایی است که می تواند در این مسیر کمک زیادی به مردم جامعه بکند.  برگزاری المپیاد علاوه بر ایجاد فضای شاد در جامعه می‌تواند زمینه ای شود برای آینده سازی استعدادهایی که در زمینه های مختلف ورزشی وجود دارد.

وی افزود: در شهرستان ها شاهد شور و نشاط و انگیزه بچه ها برای حضور شان در المپیاد و امتحان کردن خود در رشته های ورزشی مورد علاقه شان هستیم و این باعث شد که از انتهای ظرفیت هایمان برای اعزام بازی المپیک نوجوانان ۲۰۲۲ استفاده کنیم.

بخشی در خصوص توسعه ورزش در کل کشور در سالهای اخیر اعلام کرد: از آنجاییکه ورزش هزینه های زیادی دارد و ما برای رسیدن به جایگاه ورزشی کشورهای دیگر باید روی تمام ظرفیت ها کار کنیم که در این شرایط اضافه شده ارزش افزوده به ورزش کشور مانند دمیدن روحی بود در ورزش که می‌تواند کمک زیادی به ورزش های همگانی و روستایی بکند.

اضافه شدن ارزش افزوده به ورزش کشور
اضافه شدن ارزش افزوده به ورزش کشور
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان افزود: استان گیلان میزبان دختران و پسران در رشته شطرنج و دختران در رشته تکواندو است همچنین تخمین جمعیت حدود ۷۵۰ نفر برای استان گیلان زده شده که یکی از اصلی ترین وظایف ما ایجاد انگیزه برای آنها است.
بخشی با اشاره به این موضوع که خود از نیروهای جوان دارای مسئولیت در استان است گفت: هیچ چیزی نمی‌تواند مانع استفاده کردن ما از تجربیات و معلومات جوانان شود و از آنجایی که جوانان انگیزه و فرصت زیادی را برای نشان دادن خود و معلوماتشان را دارند باید مورد استفاده قرار گیرند.

وی ضمن تشکراز وزیر ورزش و جوانان جهت فراهم کردن فضای مناسب برای به کارگیری جوانان گفت: امیدوارم همه ما درشهرستان های استان ها هم بتوانیم به جوانان مسئولیت دهیم و همچنین قانون منع به کارگیری بازنشستگان لازم الاجرا است و ما در استان گیلان روسای هیات های ورزشی ای داریم که خودشان اعلام آمادگی می کنند که جای خود را به جوانان بدهند و ما موظفیم به تبعیت از وزیر ورزش و جوانان این کار را انجام دهیم.

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن