اجتماعیاستان هاتهرانحوادثگلستان

خاکسپاری رئیس تامین اجتماعی در شهر ری

خاکسپاری رئیس تامین اجتماعی ، سید محمد تقی نوربخش و تدفین معاون رئیس تامین اجتماعی ، عبدالرحمن تاج الدین در میان جمعی از ملت برگزار می شود.

خاکسپاری رئیس تامین اجتماعی ، سید محمدتقی نوربخش در سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) با حضور جمع وسیعی از مردم و مسئولان کشوری، کارمندان ، مدیران سازمان تامین اجتماعی و بستگان و آشنایان در حرم عبدالعظیم شهر ری تهران برگزار شد. خاکسپاری عبدالرحمن تاج الدین ، معاون رئیس سازمان تامین اجتماعی نیز قرار است در ۲۶ آبان تشییع شود.

طبق گزارشهای بدست آمده هنگامیکه عبدالرحمن تاج الدین و سید محمدتقی نوربخش در سفر کاری به گلستان دچار سانحه تصادف با برخورد تانکر حمل سوخت در محور کردکوی ــ گرگان مصدوم شدند و بعد از منتقل شدن به بیمارستان، در همانجا جان باختند و راننده تانکر حمل سوخت نیز بازداشت شد.

به گفته محمد شریعتمداری :

مرحوم نوربخش یکی از پزشکان دانشمند و فاضل کشور بود که سال ‌های عمر خود را از زمان دفاع مقدس تاکنون در خدمت مردم شریف در حرفه پزشکی قرار داد و بعد از آن در سال‌ های متمادی خدمت‌ گذار جمع کثیری از مردم در سازمانی عام المنفعه (تامین اجتماعی) بود.

رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده خودرو تویوتا لندکروز حامل رییس سازمان تامین اجتماعی در هنگام دور زدن، توجه ناکافی به جلو از سوی راننده تریلی و ناایمن بودن دوربرگردان محل وقوع حادثه سه دلیل اصلی در بروز این سانحه شناخته شده  است.

در این سانحه رانندگی خلیل حنیف که از مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود هم حضور داشت که متاسفانه مصدوم شد و در بیمارستان ۵ آذر گرگان بستری شد. طبق گزارش های بدست آمده وی هم اکنون از شرایط مساعدی برخوردار است.

 

لینک کوتاه
5/5 ( 1 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن