بوشهر

رعایت موازین بهداشتی، زنجیره کرونا را قطع می‌کند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، دکتر فرید ده بزرگی روز یکشنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری این بندر افزود: با توجه به حجم و گستردگی غیرقابل توصیف مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا و ناکافی بودن امکانات و نیروی انسانی در این شرایط سخت تنها با رعایت دقیق موازین بهداشتی می‌توان بر این بیماری فایق آمد.

رئیس شورای اسلامی شهر دیلم گفت: امروز همه مردم مدیون زحمات و خدمات کادر درمانی و نیروهای حوزه بهداشت و درمان هستند.

 یدالله حیدری افزود: در شرایط بحرانی کنونی، همه  اقشار و ارکان جامعه باید به‌صورت عملی و قلبی با تمام وجود خود را یار و پشتیبان سربازان مبارزه با شیوع کرونا در حوزه درمان بدانند.
 سرپرست شهرداری دیلم هم بر عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی بر حمایت از ستاد کرونا که همانا حمایت از سلامت و امنیت جانی و بهداشتی شهروندان عزیز است، تاکید کرد.
ایوب ترک زاده افزود : پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت مبنی بر ضرورت عزم و اراده همگانی برای مبارزه با شیوع بیماری کرونا، با همراهی شورای اسلامی  شهر و حسب ضوابط و اختیارات شهرداری دیلم از هرگونه کمک‌های عملیاتی و پشتیبانی‌های تجهیزاتی به ستاد مبارره با کرونا دریغ نخواهیم کرد.
عبدالحسین ناصری مدیرعامل انجمن خیریه حوزه سلامت دیلم  با اشاره به کمک‌های قابل توجه و دیرینه مردم و خیرین نوع دوست به این حوزه، بخشی از مشکلات و نیازمندی‌های بیمارستان و دیگر مراکز درمانی شهرستان را اعلام کرد و خواستار بسیج عمومی برای استمرار حمایت ها و تکمیل تاسیسات و تجهیزات بیمارستان برای مبارزه با کرونا شد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر واقع است.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن