اصفهان

شهردار اصفهان: ۳۲۰۰ میلیارد تومان طرح‌ به شهروندان تقدیم شد

[ad_1]

قدرت الله نوروزی، چهارشنبه شب در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی، خدماتی، ترافیکی، ورزشی و فرهنگی منطقه هشت شهرداری افزود: این اقدام بزرگ نخستین بار است که اتفاق افتاده و باید ادامه یابد.
وی ادامه داد: همه سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه شهرداری اصفهان در چهار سال گذشته دستخوش تحول های بزرگی شدند و اگر مدیریت شهری بر اساس برنامه ۱۴۰۵ حرکت کند گره‌های شهر، یک به یک بدست مدیران باز خواهد شد.
شهردار اصفهان تصریح کرد: برنامه و بودجه ۱۴۰۰ راهکارهای مختلفی برای مسائل شهری نشان داده است.
وی با اشاره به افتتاح ایستگاه آتش نشانی شهید امینی در منطقه هشت شهرداری اظهار داشت: در چهار سال اخیر این ششمین ایستگاه آتش نشانی است که به ۲۴ ایستگاه قبلی افزوده می شود.
نوروزی، تعداد ایستگاه های افزوده شده در هر سال را ۱.۵ ایستگاه اعلام و خاطرنشان کرد: اگر در ۴۰ سال گذشته، سالانه به همین میزان ایستگاه آتش‌نشانی به شهر اصفهان اضافه می شد اکنون این شهر ۶۰ ایستگاه داشت.
وی وجود ایستگاه های آتش نشانی به میزان کافی و  بصورت پراکنده در همه مناطق را ضامن افزایش ایمنی و تاب آوری شهری برشمرد.
شهردار اصفهان همچنین به اضافه شدن بیش از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس، نوسازی ۵۰۰ دستگاه تاکسی و ۳۰۰ دستگاه اتوبوس واحد شهری و عملیات ساخت خط دو مترو اصفهان را از دیگر اقدامات شهرداری در سال های اخیر عنوان کرد.
وی گفت: همواره قدردان مدیریت شهری هستم و از فردا بعنوان یک شهروند در خدمت مدیریت شهری خواهم بود.
نوروزی خطاب به شهروندان اصفهانی نیز اعلام کرد: مردم با ارائه طرح و پیشنهاد و نقد به گونه ای عمل کنند تا مدیران در مسیر راست و سالم حرکت کنند.
به گزارش ایرنا، طرح‌های منطقه هشت شهرداری اصفهان با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال، شامگاه چهارشنبه به بهره برداری رسید.

آزادسازی، افتتاح و تجهیز ایستگاه آتش‌نشانی شهید خداداد امینی، افتتاح بوستان‌های مینا، شهدای فردوان، پاکبان و گندم در مجموع به مساحت ۲۰ هزار مترمربع در زمره طرح‌های بهره‌برداری شده است.
عملیات اجرایی زمین روباز ورزشی اصفهان ویلا، سالن سرپوشیده ورزش های رزمی شهدای شمس آباد، احداث منبع ۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعبی ذخیره آب چشمه کِساره و پیاده‌روسازی پنج گذر اصلی به مساحت ۴۴ هزار مترمربع و دیگر پروژه های عمرانی، خدماتی، ترافیکی، ورزشی و فرهنگی از دیگر برنامه هایی بود که بهره‌برداری از آنها بصورت رسمی آغاز شد.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن