تهران

عضو شورای شهر تهران از تلاش برای اصلاح قوانین جهت کارآفرینی خبر داد

[ad_1]

به گزارش ایرنا از اعلام روز جمعه سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، سوده نجفی در بازدید از مرکز بهاران منطقه ۴، سامان‌سرای لویزان و مرکز مهارت‌آموزی و کارآفرینی این منطقه گفت: زحمات و اقدامات کارکنان این سازمان در دوران شیوع ویروس کرونا به خوبی دیده نشده است.

وی افزود: کارکنان سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی، بدون هیچ چشمداشتی به طور شبانه روزی به افرادی خدمات‌رسانی می‌کنند که حتی از طرف خانواده هم طرد شده‌اند و این اقدامات را فقط خدا می‌بیند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه عملکرد این سازمان بسیار خوب است و این اقدامات با هیچ تقدیر مالی و زبانی قابل جبران نیست، اظهارداشت: در بازدید از این مراکز قصد داشتم ضمن تقدیر از خدمات به کارکنان سازمان خسته نباشید بگویم.

نجفی درباره اقدامات انجام شده در مراکز بهاران، مراکز مهارت‌آموزی و سامان‌سرای لویزان گفت: خدماتی که در این مراکز ارائه می‌شود، بسیار خوب است و امیدوارم در شورای ششم بتوانیم با اصلاح بودجه و قوانین به کارآفرینی اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کنیم. 

وی با اشاره به اینکه در دوره مدیریت شهری چهارم اقدامات موثری در حوزه آسیب‌های اجتماعی انجام شده بود، افزود: بسیاری از این اقدامات در اوایل دوره مدیریت شهری پنجم متوقف شد که خوشبختانه در دو سال گذشته به قوت خودشان بازگشتند و امروز شاهد بهبود آنها هستیم.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن