تهران

مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در بهشت‌زهزا برگزار می‌شود


حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر متناسب با شرایط کرونایی و با رعایت دستورات بهداشتی حضور محدود افراد در قطعه شهدای ۷۲ تن در بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.
وی گفت: جنایت شهادت ناجوانمردانه شهیدان رجایی و باهنر، چهره کریه و کثیف منافقین و حامیانشان را افشا کرد و این دو شهید را برای همیشه ماندگار و به الگوی دولتمردان در نظام اسلامی تبدیل ساخت.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران افزود: طی سال های اخیر دولت در بزرگداشت این شهدا و اقتدای عملی به سیره آنان کوتاهی کرده است که باید این کوتاهی ها در دولت جدید که با شعارهای رجایی گونه متصدی دولت شده جبران گردد.
عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر اساس رسالت ذاتی خود موظف است این روزها را زنده نگه داشته و از شهدا به عنوان الگوهای جامعه تجلیل نماید.
محمدی افزود: مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در سراسر کشور متناسب با شرایط کرونایی و با رعایت دستورات بهداشتی برگزارخواهد شد و این مراسم با حضور محدود و همراه با نثار گل در تهران در قطعه شهدای ۷۲ تن در بهشت زهرا (س) با حضور سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهوری انجام می شود.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گرامیداشت یاد این شهدا در مساجد ، پایگاههای بسیج ، رسانه ها و فضای مجازی و فضاسازی شهری را از دیگر برنامه ها ذکر کرد.
هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ شهیدان محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و محمدرضا باهنر نخست وزیر، با انفجار دفتر نخست وزیری توسط اعضای منافقین به شهادت رسیدند.


منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن