تهران

۱۳۰۰ تن از ماموران اورژانس تهران به کرونا متبلا شده‌اند

[ad_1]

دکتر پیمان صابریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نزدیک به ۲۵ درصد از پنج هزار ماموریت روزانه اورژانس پایتخت مربوط به کروناست.

وی ادامه داد: این روزها میزان تماس ها با شماره ۱۱۵ اورژانس سه برابر افزایش یافته و قسمت اعظم آنها در حدود ۵۰ درصد مربوط به مشاوره در خصوص ویروس کرونا است.

صابریان یادآورشد: غیر از این مشاوره هایی که به صورت مستمر انجام می شود، ماموریت ها و انتقالی های اورژانس تهران نیز افزایش یافته است.

وی تاکید کرد: به لطف فعالیت کادر درمانی و همکاران اورژانس، بیماران انتقالی با توجه به اینکه نیازمند دریافت خدمات ضروری درمانی هستند، توسط بیمارستان ها پذیرش می شوند و به آنان تخت اختصاص می یابد.

رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: اغلب ماموریت های کرونایی اورژانس مربوط به افرادی است که در منزل قرنطینه شده اند و نیازمند دریافت خدمات ضروری در محل هستند که ماموران ما در خانه متقاضیان حاضر می شوند و این خدمات را در محل ارائه می کنند.

وی اظهارداشت: به صورت تقریبی ظرفیت بیمارستان های تهران در حال تکمیل است اما با توجه به اینکه سیستم اورژانس و فوریت های پزشکی، بیماران نیازمند خدمات پزشکی فوری را منتقل می کنند، همکاران در بیمارستان، ماموران ما را معطل نگاه نمی دارند و به بیماران انتقالی تخت اختصاص می دهند.

[ad_2]
منبع

لینک کوتاه
0/5 ( 0 رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن